Gamifikacja na „Czwartkograniu”!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w inicjatywę „Akcja Gamifikacyjna” podczas „Czwartkogrania”!

To przedsięwzięcie, w dużym skrócie, polega na tym, abyście otrzymywali punkty doświadczenia (PD) za działania, które realizujecie w trakcie naszych spotkań. Na razie brzmi to dość tajemniczo, ale jak przeczytacie poniżej poszczególne aktywności i liczbę punktów za nie, od razu ten system stanie się jasny i zrozumiały.

Każdemu uczestnikowi „Czwartkogrania”, który będzie chciał wziąć udział w tej zabawie, założymy „teczkę”, w której będziemy dokumentować poszczególne działania i przydzielać za nie punkty. PeDeki można otrzymać za:

  • +1 PD za przyjście na „Czwartkogranie” ,
  • +2 PD za każdą przyprowadzoną nową osobę, która choć raz zagra w jakąś grę podczas spotkania,
  • +3 PD za wytłumaczenie gry z biblioteki LCGH i rozegranie jednej partii z uczestnikami spotkania,
  • +5 PD za przyniesienie własnej gry, wytłumaczenie jej zasad oraz rozegranie jednej partii z uczestnikami spotkania,
  • +10 PD za testowanie gier FGH.

Na koniec każdego kwartału (do marca, do czerwca, do września, do grudnia) będziemy robić podsumowanie i osoby, które zbiorą najwięcej PeDeków, otrzymają od nas nagrody. Po każdym kwartale ranking się zeruje i naliczamy punkty od nowa. Liczba nagród i ich wartość rynkowa, będzie zależała od liczby uczestników „Akcji”. Jeśli w naszym przedsięwzięciu weźmie udział 15 osób, wtedy nagrodzimy jedną najaktywniejszą osobę. Jeśli 20 osób, wtedy będą to dwie osoby. Gdy dobijemy do 30 uczestników gamifikacji, wtedy będą 3 nagrody, w przypadku 40 osób, nagród będzie 4, w przypadku 50 osób, nagród będzie 5 etc. Listę nagród ujawnimy na początku marca. Jednak już teraz możemy zapowiedzieć, że jest o co walczyć!

Już jutro „Czwartkogranie”. Przyjdźcie do nas i weźcie udział w inicjatywie „Akcja Gamifikacja”!

Komentarze są wyłączone.