Gra miejska: Orła wrona nie pokona ed. 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej pt. Orła wrona nie pokona ed. 3. Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” już trzeci rok z rzędu organizuje grę miejską upamiętniającą ofiary stanu wojennego.

Tegoroczna gra odbędzie się 13 grudnia, czyli w 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, potrwa w godz. 9:00 – 13:00 (dokładną godzinę rozpoczęcia każda drużyna otrzyma indywidualnie). Do udziału w grze zachęcamy przede wszystkim uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

ownp_banner_na_fb2

Rekrutację drużyn do gry miejskiej prowadzimy do 11 grudnia do godz. 23:59. Aby wziąć udział w tej zabawie, wystarczy wysłać maila zgłoszeniowego na adres: solidarnoscrodzin@gmail.com i podać następujące dane:

  • imię i nazwisko kapitana drużyny oraz nr kontaktowy (np. Jan Kowalski, 515 515 515)
  • imię i nazwisko nauczyciela kontaktowego (np. wychowawcy)
  • nr szkoły (np. III LO w Lublinie)
  • liczbę osób w drużynie (maksymalna liczba osób w drużynie: 4)

Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z grą miejską, możesz napisać na adres: solidarnoscrodzin@gmail.com. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

Dla zwycięskich drużyn przygotowaliśmy ATRAKCYJNE NAGRODY! Między innymi gry planszowe, płyty z muzyką oraz książki.

DLA KOGO?

Gra miejska jest przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przewidujemy utworzeniu 10 drużyn z różnych szkół z Lublina. Każda drużyna zaś będzie liczyć 4 osoby. Zapraszamy również osoby pełnolenie, które nie są związane ze szkołą czy uczelnią.

CEL GRY

Celem poszczególnych drużyn będzie zrealizowanie przygotowanych dla nich zadań. Za każde zadanie drużyna otrzyma punkty. Kto zdobędzie ich najwięcej, wygra grę miejską i zdobędzie atrakcyjne nagrody!

CZAS GRY

Gra miejska rozpocznie się 13 grudnia ok godz. 10:00 – każda drużyna zostanie poinformowana indywidualnie o godzinie rozpoczęcia.

MIEJSCE

Wszystkie elementy gry zostaną rozegrane wyłącznie na terenie Lublina, a ścisłym centrum miasta. Natomiast każda drużyna biorąca udział w grze miejskiej zacznie w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie.

NAGRODY

Nagrody w naszej grze miejskiej zostały ufundowane przez: Fundację Ruchu Solidarności Rodzin, Instytut Pamięci Narodowej oddział w Lublinie oraz NSZZ „Solidarność” Region Środkowowschodni.

TERMINY

Nabór do gry miejskiej „Orła wrona nie pokona ed. 3” trwa do 11 grudnia 2016 roku do godz. 23:59. 12 grudnia skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wyślą do nas zgłoszenie i poinformujemy o wyniku naboru.

KOSZTY I OPŁATY

Dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Lublin i sponsorów nasza inicjatywa jest w pełni darmowa dla uczestników.

 

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin

95px-POL_Lublin_COA_1.svg

Komentarze są wyłączone.