Otwarta Liga Gier Planszowych – nowa inicjatywa FGH!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej nowej inicjatywie. Już wkrótce wystartuje „Otwarta Liga Gier Planszowych”, w której chętne osoby zmierzą się o tytuł „Najlepszego Gracza 2016″.

Dla kogo?

Jak sama nazwa wskazuje, nasza Liga będzie otwarta, więc będą mogły w niej wziąć udział po prostu osoby chętne. O tej inicjatywie na pewno będziemy informować szkoły z Lublina (gimnazjum i szkoły ponad gimnazjalne) oraz fanów gier z Lublina i okolicy. Dlatego jeśli lubicie rywalizację i jesteście w stanie kilka godzin w ciągu tygodnia poświęcić na planszówki, zachęcamy do udziału w Lidze!

Kiedy?

Spotkania ligowe będą odbywać się w każdy wtorek w godz. 16:00 – 20:00 w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie. Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na 12 kwietnia, czyli za tydzień.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Lidze?

Przede wszystkim należy zapoznać się z Regulaminem, który jest dostępny tutaj, a następnie wysłać zgłoszenie na maila: mediafgh@gmail.com, które musi zawierać odpowiednie dane (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, rok urodzenia oraz ewentualnie skan zgody na udział w Lidze podpisanej przez prawnych opiekunów – tylko w przypadku osób niepełnoletnich).

W co będziemy grać w ramach Ligi?

W poniedziałek po Pyrkonie ogłosimy pełną listę gier, które będzie można rozegrać w ramach Ligi. Jednak już teraz możemy zapowiedzieć, że będzie można zagrać w tytuły od czołowych polskich wydawnictw. Szczegóły już wkrótce!

Patronem medialnym Ligi jest serwis:

logo_new_2

Komentarze są wyłączone.