Otwarta Liga Gier Planszowych

Dla kogo?

Jak sama nazwa wskazuje, nasza Liga będzie otwarta, więc będą mogły w niej wziąć udział po prostu osoby chętne. O tej inicjatywie na pewno będziemy informować szkoły z Lublina (gimnazjum i szkoły ponad gimnazjalne) oraz fanów gier z Lublina i okolicy. Dlatego jeśli lubicie rywalizację i jesteście w stanie kilka godzin w ciągu tygodnia poświęcić na planszówki, zachęcamy do udziału w Lidze!

Kiedy?

Spotkania ligowe będą odbywać się w każdy wtorek w godz. 16:00 – 20:00 w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie. Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na 12 kwietnia, czyli za tydzień.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Lidze?

Przede wszystkim należy zapoznać się z Regulaminem, który jest dostępnytutaj, a następnie wysłać zgłoszenie na maila: mediafgh@gmail.com, które musi zawierać odpowiednie dane (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, rok urodzenia oraz ewentualnie skan zgody na udział w Lidze podpisanej przez prawnych opiekunów – tylko w przypadku osób niepełnoletnich).

W co będziemy grać w ramach Ligi?

W poniedziałek po Pyrkonie ogłosimy pełną listę gier, które będzie można rozegrać w ramach Ligi. Jednak już teraz możemy zapowiedzieć, że będzie można zagrać w tytuły od czołowych polskich wydawnictw. Szczegóły już wkrótce!

Patronem medialnym Ligi jest serwis:

logo_new_2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>