Tłuste granie w prototypy!

Już jutro odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Czwartkogranie”. Na nim zaś zaprosimy Was do rozegrania partii w nasze najnowsze produkcje. Będziecie mogli zagrać w:

Odbudowa Warszawy 1945-1980”

FGH_news1

„Odbudowa Warszawy 1945-1980″ to gra planszowa dla 2-5 osób, w której gracze wcielają się w urbanistów, architektów, inżynierów i budowniczych – członków pracowni projektowych i realizacyjnych działających w ramach Biura Odbudowy Stolicy. Stają przed nimi zadania wskrzeszenia całkowicie zniszczonej Warszawy, przywrócenie jej prestiżu i znaczenia administracyjnego, reprezentacyjnego, kulturalnego i przemysłowego.

Celem gry jest odbudowa Warszawy ze zniszczeń wojennych i rozwój miasta. Gracze mogą pozyskiwać beton, używać materiałów budowlanych pochodzących z gruzu zburzonej Stolicy oraz z różnych funduszy społecznych, z których w tych czasach korzystano podczas odbudowy. Jednak nie tylko rekonstrukcja jest istotna, ale również odpowiednia lokalizacja obiektów na mapie Warszawy i umiejętne delegowanie członków pracowni do pracy.

Poczet królów polskich”

„Poczet królów polskich” to gra strategiczna, w której gracze wcielą się w bezimiennych reprezentantów Dobra i Zła toczących ze sobą walkę o dominację nad duszami władców Polski Stań po stronie Dobra i doprowadź królów Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego do świętości. Nie pozwól, aby Zło opanowało ich serca i umysły. Czy roztropność, umiarkowanie oraz męstwo zwyciężą nad gniewem, pychą i lenistwem?

A może wolisz stanąć po stronie Zła i wodzić na pokuszenie krnąbrne dusze Piastów i Jagiellonów? Wybierz swoją stronę i przy użyciu kart modlitw i relikwii, doprowadź polskich władców do świętości albo użyj kart grzechów, aby sprowadzić na złą drogę namaszczonych przez Boga królów Polski.

Nemesis”

„Nemesis” to gra przygodowa w klimatach science-fiction, w której wcielisz się w członka załogi statku kosmicznego. Po przebudzeniu z kriogenicznego snu okaże się, że jeden z twoich towarzyszy nie żyje. Coś go zabiło. A chodząc po okręcie słyszysz różne dziwne dźwięki. Co kryje się w kolejnym pomieszczeniu? Będziesz musiał to sprawdzić samemu…

Zadaniem graczy będzie przeżycie i realizacja unikatowych celów – niestety, część z nich jest przeciwstawna, więc nie każdy będzie mógł cieszyć się zwycięstwem! Eksploracja statku, walka z obcymi, rywalizacja pomiędzy graczami, a do tego niesamowity, duszny i klaustrofobiczny klimat gry sprawiają, że jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana gier o tematyce science-fiction.
„Nemesis” to kolejna gra, która zostanie wydana pod marką Lion Games.

Dodatek do gry „Herosi”

FGH_news_2

Jeśli lubicie „Herosów”, na pewno ucieszy Was wiadomość, że na zjAvie pokażemy nowy dodatek do tej gry. Będzie to pierwsza publiczna prezentacja tego dodatku! Już niedługo dostępne będą dwie nowe frakcje (Nekromanta i Druid) oraz stwory związane z tymi armiami. W „Herosach” pojawią się Wampiry i Upiory oraz Drzewce.

TŁUSTE GRANIE

Jednocześnie z przyjemnością, i wielkim smakiem, poinformujemy Was o jeszcze jednej czwartkowej inicjatywie. Pewnie część z Was wie, że już jutro jest „Tłusty czwartek”. Z tego powodu, dla pierwszych dziesięciu osób, które zasiądą do testów naszych gier, mamy przygotowany drobny poczęstunek!

AKCJA GAMIFIKACJA

Kolejne spotkanie, to kolejna szansa zdobycia punktów doświadczenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i włączenia się w „Akcję Grywalizację”. Więcej informacji o tej inicjatywie znajdziecie tutaj.

Komentarze są wyłączone.